• inverter heat pump

  • all in one heat pump

  • swimming pool heat pump

за нас

Гуангдонг НОВИ ЕНЕРГЕТСКИ технологија за развој на копродукции, Ltd (Гуангдонг НОВИ ЕНЕРГЕТСКИ група), кој се наоѓа во Гуангжу Сити, е Кина-Сингапур заедничко вложување основана во 2003 година, со две главни модерна фабрика за производство опфаќа 580.000 квадратни метри, 2.000.000 единици производство способност и над 1.500 employees.NEW енергија, како една од најголемите производител на воздух извор топлински пумпи во Кина, е сопственик на нова енергија, три познати брендови NuLite & Mitela, додека NuLite бренд е целосно посветена на извоз на услуги за странство на пазарот.