• inverter heat pump

  • all in one heat pump

  • swimming pool heat pump

Rreth nesh

Guangdong NEW ENERGY Teknologjia Zhvillimi Co, Ltd (Guangdong NEW ENERGY Group), e vendosur në Guangzhou City, është Kina, Singapori sipërmarrje të përbashkët themeluar në vitin 2003, me dy kryesore fabrikën e prodhimit modern mbulon 580,000 metra katror, ​​2.000.000 njësi aftësinë e prodhimit dhe mbi 1.500 employees.NEW ENERGY, si një nga prodhuesit më të madh burimi ajrore ngrohjes pompë në Kinë, zotëron reja të energjisë, NuLite & Mitela tri markave të famshme, ndërsa markë NuLite është plotësisht e angazhuar në shërbim të eksportit për tregun e huaj.