China 7KW all in one air source dc inverter hot water heat pump model NERS-B245/100E factory and manufacturers | New Energy

7KW all in one air source dc inverter hot water heat pump model NERS-B245/100E

Përshkrim i shkurtër:

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Product Tags

   photobank (59)

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   NERS-B245/100E                                                                                          

  极光3_1

   

  specifikimet                                                                                                 

   

                                              Specifikim
  model                          NE-B245/100E
  kapacitetin ngrohje 3000-8500W
  kapacitet vlerësuar ngrohje 7200W
  Fuqia input Vlerësuar / aktual 1670W / 7.7.a
  fuqia input 600-1750W
  tension 220V 50Hz
  prodhimit të ujit të nxehtë 245L / h
  Heat vëllimi tank exchanger 80L
  volum antipiretik / injet R410A / 1500g
  Forma compressor dyshe rrotullues
  markë kompresor Mitsubishi (inverter)
  Madhësia Njësia Net 900 * 350 * 1250mm
  Pesha Njësia Net 75kg
  Vlerësuar me temp e ujit. 55 ℃
  temp max ujë. 60 ℃
  zhurmë <50dB (A)
  rezervuari i ujit presion të punës <0.8Mpa
  temp Ambient. (-25 ~ 43 ℃)
  Inlet & diametër prizë tub DN25

  ngrohës uji Instant inverter pompë ngrohje:

  1.Internation binjak markë kompresor rrotullues, të lartë efikas.
  2.Usin R410A ftohje gjelbër.
  3.Energy duke kursyer 80% .Instant ngrohje dhe ujë të nxehtë.
  Madhësia dhe tipi 4.Mini monoblock, instalim të lehtë.
  Ngrohjes 5.High temperatura pump.output 60 ° C.
  Pompë ngrohje 6.Inverter, -25 ℃ operacion të ulët temperatura e ambientit. 

  7.Inverter ngrohje të teknologjisë çastit, çastit ngrohës uji.

  installtion                                                                                                      

  gy2

  gy1(1)

  Advantages                                                                                                  

   

  NULITE-High Quality 7kw All In One Air Source DC Inverter Hot Water Heat Pump-7

   

  Working principle                                                                                          

  gy3

  Dc Inverter heat pump water heater
  Dc Inverter heat pump water he

   

  Shipping & Packaging                                                                                    

  NULITE-High Quality 7kw All In One Air Source DC Inverter Hot Water Heat Pump-18

  Feedbacks                                                                                                    

  photobank (55)

  photobank (31)

   

  FAQ                                                                                                             

   

  1.What është avantazhet tuaja, krahasuar me ngrohje të tjera të ujit?

  Shmangia elektrike ngrohës uji rrjedhje, e thatë, konsum të lartë të energjisë.

  Shmangia mangësitë e ngrohës uji me gaz, të tilla si prodhimin e gazrave të dëmshme, hope, etj

  Efikas të energjisë, sigurinë dhe mbrojtjen e mjedisit, të gjitha-motit operacion, lehtë për t'u përdorur.

  2. Çfarë është funksioni i ngrohjes pompë tonë inverter?

  1) me ujë të nxehtë në familje gjatë gjithë vitit

  2) Ngrohje Space në dimër

  3) Hapësirë ​​ftohje në verë

  3.What është kushtet e furnizimit të produktit tonë?

  Ngrohje Kushtet e provës: Ambient temp.7 ° C / 6 ° C, Uji temp.40 ° C / 45 ° C


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne